20 iulie 2022, COVID-19 în Alba. Infectările s-au DUBLAT în ultimele 24 de ore. 73 de noi pozitivi în județ
20 iulie 2022, COVID-19 în Alba. Infectările s-au DUBLAT în ultimele 24 de ore. 73 de noi pozitivi în județ La nivelul județului Alba, miercuri, 20 iulie 2022, s-au înregistrat 73 de noi infectări cu COVID-19 potrivit datelor transmise de DSP Alba.