Directorul SGA Alba însoțit de angajați ai formației de lucru Sebeș și voluntari din cadrul Primăria Sebeș au participat ieri, 8 aprilie 2022, la o acțiune ecologizare pe raza Municipiului.
„Colegii de la Formația de lucru Sebeș, directorul SGA Alba și voluntari din cadrul Primăriei Municipiului Sebeș, în cadrul campaniei „Curățăm România”, au participat la o benefică acțiune de igienizare și ecologizare pe raza UAT Sebeș.