Astăzi, 29 august 2021, în județ s-au înregistrat 82 cazuri noi de infectare cu COVID-19, potrivit informațiilor furnizate de către DSP Alba. Dintre aceste cazuri, 5 au fost atribuite Municipiului Sebeș și câte 1 comunelor Câlnic, Cut, Săsciori, Șpring și Vințu de Jos (reinfectare). Localitățile din care provin cazurile de COVID-19 confirmate astăzi, 20 august […]
The post 10 noi cazuri de COVID-19 raportate astăzi,