Viceprimarul municipiului Sibiu, Corina Bokor, a plecat de la FDGR și s-a înscris în PSD. Anunțul a fost făcut public de către Bogdan Trif pe pagina lui de Facebook. Corina Bokor, viceprimar al Sibiului de 10 ani, s-a înscris în PSD. Aceasta s-a retras din FDGR. „Este o onoare pentru mine să mă alătur unei […]
Viceprimarul Sibiului, Corina Bokor, a plecat de la FDGR și s-a înscris în PSD. „Este o onoare pentru mine”