UTA Arad și ”U” Cluj au remizat, scor 0-0, în etapa a 3-a a SuperLigii. În conferința de presă de după meci, antrenorul Ioan Ovidiu Sabău a făcut o ”radiografie” a egalului obținut de Universitatea Cluj.„Un punct important pentru mine, un joc în deplasare. Sigur, pentru UTA, nu te mulțumește jucând acasă,… » Mai multe detalii