Un urs a fost filmat gonind pe o stradă din județul Alba, mai exact în orașul Sebeș, ieri noaptea, 22 iunie. Animalul sălbatic a fost surprins, de către un grup de tineri aflați într-o mașină, pe drumul care leagă orașul Sebeș de localitatea Petrești, atunci când au observat pe pista de biciclete… » Mai multe detalii