Miercuri, 4 ianuarie, la ora 21.00, pe strada Ogorului din municipiul Oradea, polițiștii Biroului Rutier Oradea au depistat în trafic un bărbat de 30 de ani, din județul Timiș, în timp ce conducea o autoutilitară. În urma testării preliminare de drog, al cărei rezultat a fost pozitiv, există suspiciunea că bărbatul ar fi consumat substanțe […] » Mai multe detalii