Absolvenții care au căzut în vară la BAC au susținut marți, 16 august, examenul toamnă. Prima probă a fost la limba română.Liviu, un tânăr din București, a venit la examenul de Bacalaureat direct de la cazino. Liviu: A fost destul de bine. Chiar a fost uşor, am scris vreo şase pagini cu tot cu subiectul… » Mai multe detalii