Un bărbat de 23 de ani din Bacău a fost înregistrat de aparatul radar când conducea un autoturism cu viteza de 227 kilometri pe oră, pe Autostrada Transilvania, el fiind amendat şi fiindu-i suspendat permisul pentru 120 de zile, au transmis autoritățile.„La data de 2 august a.c., în jurul orei 23.50,… » Mai multe detalii