Un român a plătit anul trecut aproape 20.000 de euro ca avans pentru o mașină japoneză și nu a primit-o nici azi.”Un român a plătit anul trecut aproape 20.000 de euro ca avans pentru o mașină japoneză și nu a primit-o nici azi”, a relatat Cătălin, românul ghinionist.Marius Ilie, reprezentant firmă maşini:… » Mai multe detalii