După o perioadă petrecută în Cluj și la Frankfurt, regizorul și directorul Festivalului de Film de la Cluj, Tudor Giurgiu, și-a exprimat dezamăgirea față de starea în care a găsit centrul Bucureștiului. „După 3 săptămâni de stat în Cluj și (foarte puțin) pe lângǎ Frankfurt, am ieşit asearǎ prin… » Mai multe detalii