Un nou scandal pe litoralul românesc. Turiştii s-au îmbrâncit iarăşi cu salvatorii care nu îi lăsau să intre în marea agitată. La Eforie Nord, protagonist a fost chiar unul dintre directorii de la Apele Române, instituţie care supervizează îngrijirea plajelor. Bărbatul a devenit tot mai agresiv, iar… » Mai multe detalii