Un clujean s-a prezentat la un laborator privat și și-a făcut analizele de sânge, iar apoi a plecat spunând că le va ”achita cândva”. Acesta ne-a declarat că este o formă de protest pentru că statul ia banii din asigurari, dar niciodată nu sunt fonduri pentru a face analizele gratuit. ”Am fost la… » Mai multe detalii