Un clujean a cerut Primăriei Cluj-Napoca să demoleze o casă în care locuiesc mai multe persoane, pe motiv ca imobilul reprezintă un focar de infecții. El a relatat că cei care locuiesc în casa situată pe strada Someșului din municipiu au parte de condiții insalubre, iar o parte din acoperiș și zidul… » Mai multe detalii