Un arădean a rămas șocat după ce a descoperit că trebuie să plătească peste 2.000 de lei pe o factură în avans, cu zero consum, potrivit Aradon. Pe de altă parte, furnizorul a explicat că o astfel de practică vizează persoanele juridice, care şi-au asumat prin contract, să plătească facturi în avans,… » Mai multe detalii