Astăzi, 22 iunie a.c., polițiștii Inspectoratului de Poliție Județean Bistrița-Năsăud au fost sesizați cu privire la faptul că SALAC IOSIF, în vârstă de 61 de ani, care locuia fără forme legale la o fermă din Bistrița, Dealul Dumitrei, a plecat voluntar de acolo, din data de 16 iunie a.c., și nu a mai revenit.
Semnalmente: înălțime de aproximativ 1,75 m,