Proprietarii unei terase din Bistrița au rămas fără televizor. În imaginile surprinse de o cameră de supraveghere se vede cum un tânăr intră pe terasa care era deja închisă și fură televizorul.
„Un televizor s-a „evaporat” de pe terasa noastră! Sperăm că hotul are o bună justificare pentru această acțiune curajoasă și neașteptată. În orice caz, dacă vedeți un televizor de „vânzare” în locuri neobișnuite,