Comisia Centrala de Disciplina a Federației Române de Baschet a aplicat amenzi echipelor U-BT și CSM Oradea, după bătaia de la meciul din 18 martie. Jucătorul Karel Guzman a fost suspendat 4 meciuri și cu o amendă de 2500 de euro. Acesta are și un dosar penal, după ce la finalul meciului a ieșit… » Mai multe detalii