Trei persoane sancționate de polițiștii locali cu câte 30.000 de lei pentru că au abandonat deșeuri la intersecția Străzilor Mangalia cu Platanilor și Grofșoreanu cu Romulus. Polițiștii locali din cadrul Serviciului Protecția Mediului au identificat, în aceste zile, două… » Citeste mai mult