Sursa: Digi24
” data-medium-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2022/07/digi24.jpg” data-large-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2022/07/digi24.jpg” title=”Transport cu 23 de tone de cauciucuri uzate, oprit la graniță 2″/>
Sursa: Digi24
” data-medium-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2022/07/digi24.jpg” data-large-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2022/07/digi24.jpg” title=”Transport cu 23 de tone de cauciucuri uzate, oprit la graniță 1″/>
Transportul cu 23 de tone de anvelope uzate a fost oprit la Punctul de Trecere a Frontierei Petea, informează Inspectoratul Teritorial al Poliţiei de Frontieră (ITPF) Sighetu Marmaţiei. Poliţiştii de frontieră și angajaţii Gărzii de Mediu Satu Mare au blocat intrarea în ţară a două automarfare încărcate cu deşeuri.„S-au prezentat pentru efectuarea formalităţilor de frontieră, […] » Mai multe detalii