Facturile la energie care se anunţă uriaşe în aceasta iarnă îi fac pe angajati, în special pe cei din domeniul serviciilor sau IT, să iasă din zona de confort. Dacă după pandemie puţini au ales să se întoarcă la birou, acum, pentru a face economie, tot mai mulţi preferă să nu mai consume resursele de… » Mai multe detalii