Trupul neînsuflețit al tânărului dispărut în lacul Colibita a fost recuperat de scafandrii bistrițeni și adus la mal.Timp de patru zile, inclusiv pe timpul nopții, efectivele specializate de pompieri militari din cadrul ISU Bistrița-Nasaud, in ultimele zile cu sprijinul colegilor din cadrul ISU Cluj,… » Mai multe detalii