Un bărbat a fost amendat de polițiștii locali după ce a fost surprins de camerele de supraveghere în timp ce abandona mai mulți saci cu resturi menajere și vegetale pe domeniul public, mai exact, pe spațiul verde aflat la intersecția str. Sextil Pușcariu cu Lugojului. Fapta s-a întâmplat în 14 iunie, persoana identificată fiind sancționată […] » Mai multe detalii