Compania Supercom este bombardată din toate părțile județului cu imagini care arată că nu își fac treaba, în colectarea deșeurilor.În Florești, tomberoanele dau pe afară și autospecialele de ”5 stele” ale companiei nu sunt nicăieri. ”Clujul nu e Bucureștiu, să facă ce vor! Am înțeles că în sectoarele… » Mai multe detalii