Compania Supercom, care are monopol pe județul Cluj, a cerut deja majorarea tarifelor la gunoi, în două comune, de la 7 lei la 29 de lei. În plus, oamenii din cele două comune spun că pe facturi apare gunoi cântărit, dar compania nu face acest lucru. O altă neregulă gravă expusă de oameni este aceea… » Mai multe detalii