Stema Ungariei, ieșită la iveală după restaurarea unei clădiri vechi din Cluj-Napoca, a fost vandalizată în urmă cu un an. Peste stemă a fost imprimat cu vopsea neagră cuvântul „România” și un vultur, despre care s-a spus că ar semăna cu cel nazist. Nici până astăzi nu a fost sters. Fotografiile făcute… » Mai multe detalii