Veste bună pentru pacienți și personalul medical: așa cum am anunțat săptămâna trecută, Spitalul Clinic Județean de Urgență Sibiu începe procesul de medicalizare a clădirii “Neurologie”. Astfel, după finalizarea lucrărilor de reabilitare, modernizare și echipare medicală, s-au realizat procedurile pentru avizarea modificării de structură de către Direcția de Sănătate Publică Sibiu, precum și procesul de […]
Spitalul Județean a început procesul de medicalizare a pavilionului Neurologie de pe strada Pompei Onofrei