Sursa: Facebook/Cătălin Stanciu
” data-medium-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2023/02/zapada-trecere-sibiu-medium.jpg” data-large-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2023/02/zapada-trecere-sibiu-large.jpg” title=”SOMA, trasă la răspundere pentru deszăpezirea de mântuială – Stanciu: „Orașul a fost curățat dezastruos” 9″/>
Sursa: Facebook/Cătălin Stanciu
” data-medium-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2023/02/zapada-trecere-sibiu-medium.jpg” data-large-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2023/02/zapada-trecere-sibiu-large.jpg” title=”SOMA, trasă la răspundere pentru deszăpezirea de mântuială – Stanciu: „Orașul a fost curățat dezastruos” 8″/>
Primăria Sibiu ar trebui, mai întâi, să penalizeze societatea de salubrizare SOMA pentru că nu a asigurat serviciile corespunzătoare de deszăpezire în municipiu, iar mai apoi să amendeze cetățenii care nu au curățat trotuarele din fața propriilor imobile, a susținut consilierul Cătălin Stanciu (PSD) în ședința Consiliul Local de joi. Acesta a adăugat că operatorul […]
SOMA, trasă la răspundere pentru deszăpezirea de mântuială – Stanciu: „Orașul a fost curățat dezastruos”