foto: arhivă
” data-medium-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2021/12/Semafor-Spital-7.jpg” data-large-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2021/12/Semafor-Spital-7.jpg” tabindex=”0″ role=”button” title=”Șoferița de BMW care a lovit două fetițe cu mașina în 2021 a scăpat de închisoare”/>
O șoferiță care a produs un accident în urmă cu trei ani a fost condamnată în luna iulie a acestui an la o pedeapsă cu suspendare. Femeia a lovit cu mașina două copile aflate pe trecerea de pietoni și a încercat să le închidă gura cu 50 de lei. Aceasta nu avea permis de conducere […]
Șoferița de BMW care a lovit două fetițe cu mașina în 2021 a scăpat de închisoare