Șoferia nu e pentru toată lumea, tocmai de aceea nu trebuie să avem toți permise de conducere, mai ales când nu ai controlul mașinii și poți răni sau păgubi pe cineva destul de tare. Acesta este cazul și unui „dubițar” clujean care, din graba lui spre nicăieri, a distrus oglinda unei mașini marca… » Mai multe detalii