Foto: arhivă
” data-medium-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2017/09/sofer-beat-700×393.jpg” data-large-file=”https://www.oradesibiu.ro/wp-content/uploads/2017/09/sofer-beat.jpg” title=”Șofer la plimbare pe Șoseaua Alba Iulia cu o alcoolemie de peste unu la mie 1″/>
Un șofer în vârstă de 32 de ani s-a urcat la volan, deși era băut, și a plecat la plimbare prin Sibiu. Bărbatul a fost depistat de polițiști pe Șoseaua Alba Iulia. „La data de 27 iulie a.c., în jurul orei 18,00, în municipiul Sibiu, polițiștii Biroului Rutier Sibiu au oprit pentru control un autoturism […]
Șofer la plimbare pe Șoseaua Alba Iulia cu o alcoolemie de peste unu la mie