Prețurile peste tot au luat-o razna, dar în HoReCa este jale. O turistă aflată la un restaurant din Eforie Nord a postat nota de plată pe rețelele sociale absurdă pe care a plătit-o pentru niște mămăligă, ”mâncarea săracului”.Femeia a plătit 99,5 lei pe o masă, dar șocul a venit când a văzut cât costă… » Mai multe detalii