După eșecul suferit sâmbătă de FC Hermannstadt la Oradea, 0-2 cu UTA, mijlocașul dreapta al sibienilor, Silviu Balaure a recunoscut superioritatea gazdelor din repriza a doua. Jucătorul lui FC Hermannstadt, Silviu Balaure spune că echipa sa se poate revanșa în cupă, dar și în meciul de acasă contra Universității Craiova. ”Puteam obține măcar un punct, […]
Silviu Balaure, după înfrângerea Sibiului cu UTA: ”Ținem capul sus și să ieșim din pasa proastă”