Un stâlp de telefonie din comuna Râu Sadului este pe punctul de a cădea pe stradă, reprezentând un pericol public pentru șoferi, dar și pentru locuitorii din zonă. Mai multe sesizări au fost făcute la adresa primăriei comunei Râu Sadului, însă până în prezent nu au putu fi luate măsuri. Maria Jianu, locuitor al comunei […]
Sesizare. Stâlp atârnat de sârme pe șosea la Sadu. Locuitor: „Am pus o pungă ca să îl semnalizez”