Votul dat de consilierii locali pentru gratuitate în zilele de vineri pentru transportul în comun este apreciat de deputatul Sergiu Bîlcea. „Am propus Vinerea Verde…
The post Sergiu Bîlcea: „Sper că Vinerea Verde va încuraja arădenii să folosească transportul în comun” (P) appeared first on Special Arad · ultimele știri din Arad.