Reprezentanții Ministerului Sănătății și ai altor instituții locale s-au întâlnit la Primăria Florești, pentru a discuta despre proiectul Spitalului Regional de Urgență.”În cursul zilei de azi am găzduit, în Sala de Consiliu a Primăriei Florești, o ședință de lucru în care au fost invitați o parte din… » Mai multe detalii