Curg sesizările la Primăria Cluj din cauza tunurilor pentru alungarea păsărilor. Clujenii care locuiesc în zona străzii Odobești spun că se încalcă „normele de bun simț elementar”. Cireșele sunt bune, dar somnul e mai dulce, la 7 dimineața.„Iar a început să bubuie tunul de păsări de la Livada Steluța… » Mai multe detalii