Școala din Beliș a fost inaugurată de politicieni, preoți, fără copiii care vor beneficia de noua unitate de învățământ.”Am participat astăzi la festivitatea prilejuită de finalizarea proiectului de reabilitare a Școlii Gimnaziale „Avram Iancu” Beliș, o investiție de aproximativ 1.000.000 Euro, din fonduri… » Mai multe detalii