Șapte arădeni au avut nevoie astăzi de intervenția echipajelor medicale din cadrul Serviciului de Ambulanță Județean Arad după ce au acuzat stări de leșin din…
The post Șapte persoane au apelat la Ambulanță din cauza caniculei appeared first on Special Arad · ultimele știri din Arad.