Naționala de rugby a României se află de două zile la Chicago, unde va disputa primul meci din Summer Tour, cel cu SUA, pe 5 iulie. Din lotul tricolor fac parte șapte jucători ai SCM USV Timişoara. » Citeste mai mult
Naționala de rugby a României se află de două zile la Chicago, unde va disputa primul meci din Summer Tour, cel cu SUA, pe 5 iulie. Din lotul tricolor fac parte șapte jucători ai SCM USV Timişoara. » Citeste mai mult
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24