Forța de muncă specializată în agricultură este tot mai greu de găsit în România. Fermierii se plâng că, deși oferă niște salarii foarte mari, nu găsesc oameni care să muncească. Muncitorii vin pentru o lună, două, după care pleacă. „Le dăm salarii, le dăm condiții şi dacă nu-i convine ceva,… » Mai multe detalii