În luna aprilie au fost identificate, cu ajutorul camerelor mobile de supraveghere, șase persoane care au aruncat deșeuri la marginea drumurilor din județ. Acestea au fost identificate de Inspectoratul de Poliție Județean Bihor și sancționate cu amenzi în valoare totală de 35.000 lei. Aceste acțiuni au caracater permanent, dispozitivele fiind amplasate aleatoriu în parcări de […] » Mai multe detalii