E scandal între vecini la un bloc din Florești după ce unii în loc să ducă saltele și canapelele uzate la un punct de colectare specializat le-au lăsat lângă ghenele de gunoi. Un vecin s-a sesizat și a contactat și Poliția Locală. Se pare că incidentul nu ar fi singular, săptămâna trecută floreștenii… » Mai multe detalii