Șoferul unui BMW și-a lăsat mașina direct pe trotuar pe Valea Chintăului, fără a ține cont de pietonii care nu pot circula prin zonă.„S-a făcut trotuar pe Valea Chintăului ca să aibă mașinile loc de parcare”, a transmis un șofer pe un grup de Facebook.Nu mai pot merge liniștiți oamenii pe trotuar din… » Mai multe detalii