Elevii Liceului “Avram Iancu” din Cluj-Napoca au reușit să obțină rezultate impresionante la etapele din cadrul Olimpiadei de Biologie. Mai exact, un număr total de 10 elevi au participat la fazele județene, dintre care 6 au avansat la etapa națională. Mai mult decât atât, un elev a participat și… » Mai multe detalii