Studenții revin în Cluj-Napoca, iar prima bandă de pe strada Observatorului a redevenit parcare publică.Primarul Emil Boc a tăiat parcările și a redat acel spațiu traficului, dar studenții sunt de altă părere. În repetate rânduri, primarul le-a transmis studenților că ar face bine să vină la Cluj, dar… » Mai multe detalii