O femeie susține că a fost certată ca la școală de un medic de la Spitalul de Boli Infecțioase din Cluj-napoca, pentru că și-a permis să-i atragă atenția că nu respectă programările. Pacienta avea o programare făcută în 16 iunie.”România este, din păcate, per ansamblu, o țară bolnavă. Iar sistemul… » Mai multe detalii