Mircea Rednic a recunoscut că UTA a avut noroc în întâlnirea cu Oțelul. „E un punct, un punct câștigat, mai ales în repriza a doua…
The post Rednic: „E un punct, un punct câștigat, mai ales în repriza a doua am avut noroc” appeared first on Special Arad · ultimele știri din Arad.