Pe străzile din Oradea pare mai degrabă început de primăvară decât toamnă. Flori colorate, soare blând ce a adus până la 25 de grade Celsius în termometre și copaci înfloriți. Zeci de castani sălbatici au fost daţi peste cap de seceta din vară, iar acum, după mai multe ploi, aceștia au înflorit.Natura… » Mai multe detalii