Primarul Emil Boc a lăudat pământul de la Apahida, care este mănos și dă roade foarte bune. Acesta a plantat roșii și alte legume. Boc a explicat cum a decurs viața lui de agricultor și cât de mult a muncit toată primăvara și vara. ”Mergeam la final de săptămână o oră – două, împreună cu soția.… » Mai multe detalii